Dydaktyka

chrzastka

Zakład Patomorfologii prowadzi zajęcia z zakresu patomorfologii dla studentów Collegium Medicim (dawniej: Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu) UJK w oparciu o cyfrową bazę danych.

Pracownia Histologii opiera praktyczny  aspekt nauki na samodzielnej analizie mikroskopowej wraz ze wsparciem technik cyfrowych.

Pracownia Medycyny Sądowej ukazuje aspekt połączenia nauk medycznych z aspektem wymiaru sprawiedliwości oraz przekazuje niezbędną wiedzę dla przyszłego poruszania się w trudnej czasami rzeczywistości.

Obejmujemy opieką dydaktyczną studentów zarówno kierunków polskojęzycznych jak i English Division

Duży nacisk jest kładziony na aspekty praktycznej wiedzy oraz umiejętności samodzielnej diagnozy częstych jednostek chorobowych.